феєрверки

Новорічний феєрверк

Реально крутий та вражаючий музичний феєрверк на вашу вечірку чи корпоратив. Повна синхронізація з музичним рядом та неймовірно яскраві піротехнічні композиції створять саме той настрій, який усі чекають на новорічні свята! Поспішайте замовити ексклюзивний феєрверк на Новий Рік і повірте, такого Ви ще не бачили!

Феєрверки та Салюти усіх масштабів

На сьогоднішній день існує безліч можливостей здивувати і розважити навіть саму вимогливу публіку, проте феєрверки залишаються найпопулярнішим і видовищним способом прикрасити будь-яке торжество, незалежно від його рівня і масштабів. Яскраві піротехнічні композиції з різнокольорових мерехтливих іскор, вогняні фонтани і спалахи стануть ефектним доповненням до вашого свята. Ми використовуємо тільки професійне піротехнічне обладнання, яке дозволяє нашим піротехнікам втілювати в життя будь-які ідеї. Наші фахівці організовують салют будь-якого рівня і складності: наземний, парковий і висотний, а також виконають піротехнічні інсталяції за індивідуальним замовленням.

Феєрверки для всіх та кожного

Наш багаторічний досвід дозволяє запропонувати величезну кількість варіантів організації феєрверків для свят різної спрямованості. В незалежності від бюджету шоу, ми розробимо унікальний сценарій, враховуючи всі побажання наших клієнтів, і проводимо весь обсяг робіт з проведення салюту. А завдяки гнучкій системі знижок і лояльній ціновій політиці компанії, замовити феєрверк стало доступно кожному!

Феєрверк на весілля

Весільний феєрверк. Феєрверк на весілля.
Феєрверк на весіллі - це своєрідна класика. Таку подію неможливо не підкреслити вражаючим та видовищним феєрверком !

Феєрверк на корпоратив

Феєрверки, салюти на корпоратив
Феєрверки на корпоративі завжди доповнюють святкову атмосферу успіху, чудове рішення підкреслити вашу індивідуальність.

Феєрверк на день народження

Феєрверк на день народження
Що може бути кращим за неймовірно яскравий та неповторний подарунок у вигляді ефектного феєрверка на день народження.

Феєрверк на концерт

Феєрверки на концерт.
Феєрверки на коцертах чи розважальних програмах вдале та ефектне рішення справити враження на велику кількість людей

Феєрверк на новий рік

Новорічний феєрверк. Феєрверк на новий рік.
Що за свято без феєреврку ? А тим більше на новорічному святі. Цей святковий момент зобов'язаний розпочатись феєрверком !

Феєрверк на день міста

Феєрверки на день міста
Феєрверки на день міста чудова можливість гучно та яскраво оголосити усім про визначну подію.

Музичні феєрверки - точно під музику !

Музичні феєрверки

Феєрверки що грають як оркестр

Це самий "точний", синхронний і захоплюючий вид феєрверк-шоу. Не варто прирівнювати музичний феєрверк до феєрверків під музику, коли музика просто накладається фоном. Музичний феєрверк збігається з кожною частиною музичного супроводу: він починається разом з музикою, слід за її настроєм і закінчується разом з останнім акордом.

Довірте проведення феєрверків нам

Ми допоможемо підібрати найбільш оптимальне місце для запуску феєрверку. Наші піротехніки попередньо ознайомляться з місцем проведення заходу, оцінять можливості майданчика, а також дадуть рекомендації і дадуть відповідь на ваші питання.
01
Створимо цікавий і незабутній сценарій піротехнічного шоу. Наші фахівці мають величезний досвід роботи з салютами різних рівнів, форм і розмірів, завдяки чому, можуть запропонувати безліч оригінальних програм феєрверку на будь-який бюджет.
02
Узгодимо феєрверк з регулюючими органами. Для запуску багатьох видів салютів потрібна наявність дозвільної документації. Ми візьмемо на себе вирішення всіх формальностей і проведемо узгодження з органами місцевого самоврядування в максимально короткі терміни.
03
Забезпечимо музичний супровід феєрверку. Як правило, ми пропонуємо своїм клієнтам кілька варіантів музичного фону, які максимально підкреслять урочистість обстановки і виділять кульмінаційні моменти шоу.
04
Гарантуємо дотримання правил користування піротехнікою. У своїй роботі ми використовуємо тільки сертифіковані піротехнічні вироби високого класу від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників.

А який феєрверк буде у вас?

Феєрверк на весілля
Весільний феєрверк
Видовищний феєрверк
Феєрверк для закоханих
Феєрверк на фестивалі
Феєрверк на масових заходах
Феєрверк на день міста
Святковий феєрверк

Замовити Феєрверк

Замовити
050 510 98 76
info@piro.if.ua
Пон.-Нд.(9:00 - 19:00)
м.Івано-Франківськ Новгородська 4